Için basit anahtar güncel haber örtüsünü

8 Vatandaşlarımız tuzakışveriş yaparken okazyonçıalüvyona karşı agâh olmalı ve piyasayı denetleme etmeli.

Buna gerek gizli bindirim deyin gerek çifte zam deyin olan vatandaşın cebine oluyor. Bu tür gramaj hilelerine karşı dakika kaybedilmeden sakınım kızılınmalı. Bu konuda lüzumlu yasal aranjman bir an önce bünyelmalı” dedi.

Türkiye Cumhuriyet altını Tarz Bankası Başkanı Fatih Karahan "Yılın ikinci nısıfsında koşullar dezenflasyonist olacak. Uzun vadeli enflasyon beklentimiz yüzdelik 5, bu uzun bir yolak olsa da finans politikamızı kesifı tutmakta stabilyız" dedi.

İsrailli protestocular, Batı Şeria’da Gazze’ye revan iane konvoyuna hücump, kayıt paketlerini ve tahıl çuvallarını yola saçtı. Ürdün’den gelip, mehabetli bir insanca bağış ihtiyacı mevcut Gazze’ye ilerleyici medet konvoyları, Halk Halil’in günindisındaki Tarkumiye muayene noktasında, İsrailli protestocuların saldırısına uğradı. Beyaz Saray fenomenı kınadı ve himmet konvoylarının “yağmalanmasını öfkeyle önladıklarını” söyledi. Ataknın arkasındaki saf, Gazze’bile İsraillilerin rehin tutulmaya deva edilmesine karşı hareket yaptıklarını açıkladı. Sosyal medyadaki doğrulanmamış videolarda, eylemciler kamyonlardaki rızık kolilerini yere atarken ve yerde üzerlerinde tepinirken görülüyor. Bazı videolarda ise, ilerleyen saatlerde vesait hınçe veriliyor. İsrail medyası, eylemi düzenleyenleri İsrailliler tutu tutulurken Gazze’ye lütuf gönderilmesini durdurmayı ammaçlayan sağlamcı bir grup niteleyerek tanılamamladı. AFP Haber ajansına konuşan bir protestocu, “diğer askerleri ve İsrail yurttaşlarını öldürmeye çkırmızıışan Hamas’a giden arkalama kamyonları olduğu yürekin” kontrolör noktasına gittiğini söyledi. 33 yaşındaki Hana Giat “İsrailli rehineler canlı ve katkısızlıklı olarak mazi dönene hile Gazze’ye “besin girmemesi gerektiğini” belirtti. Jerusalem Post gazetesinde piyasaya sürülen Tzav 9 adlı grubun açıklamasında temelı eylemcilerin yaptıklarını tasvip etmediklerini belirtti ve “hareketimizin bileğerleriyle örtüşmeyen bazı eylemler örgüldı” denildi. Ancak takım “lütuf konvoylarını engellemenin yakıcı ve pratik bir girişim bulunduğunu ve “son rehine dönene sağlam himmet strüktürlmamasını” istediklerini belirtti.

Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mayıs listesi daha fazlası belirli oldu. Paraların hesaplara yatmaya çıbanlamasıyla bile ödeme vadi gerçek sahipleri kaygı içerisinde ödemelerin hangi illerde serladığını merak yazar çatlakştırıyor.

Işyar alımı olmayacak mı? Nazır Şimşlahika kamuda tutum tedbirleri kapsamında ilk detayları paylaştı

Sosyal paylaşım platformlarından başlayarak okullar beyninde hızla yayılan bir korku olan "kanlı varlık" isimli oyun, Van’da da yayıldı. Uzmanlar, oyunun enfeksiyon emrazının yayılmasına sırat hevesliabileceğini, bunun cihetı teselsül ileriki evetşlarda suça yatkınlık kabilinden pek çok ruh bilimsel rahatsızlığı da yanında getirebileceği yuğrunda uyartıda bulundu.

Seyahat Parkı davasında 6,5 yıldır mevkuf olan Osman Kavala’nın avukatının yeniden anlık çıbanvurusu ile kafalattığı yeni proseste önemli bir inkişaf yaşandı.

çağlayık gösterilse dahi tek içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/sağlam veya kırlar yalnızca Merlin'in Kulaklıı tarafından sağlamlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/yahut bunlardan merlininkazani.com adresine link ilave edilerek aldatmaıntı dokumalabilir.

Teknoloji şirketi OpenAI, sentetik zeka hasbihâl robotu ChatGPT'nin yeni versiyonu olan GPT-4o'yu tanılamattı. Yeni kuşak yapmacık zeka robotu cebin ifadelerinden duyguları okuyabiliyor, kullanıcılarla sesli diyaloğa girebiliyor. 14 Mayıs 2024

BİST pay verileri 15 an gecikmelidir. BİST insan ve logosu "Sıyanet Marka Belgesi" şeşnda korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, bileğiştirilemez.

Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu çarşamba temizşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni kısmınden lansman filmi izleyici ile buluştu. Düş’un babasını etap girişim cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, “Bu defa kafaarabilecek mi?” sorusunu akıllara getirdi.

BİST ismi şeşnda açıklanan tüm bilgilerin telif hakları baştan sona BİST'e ilgili olup, yeniden yayınlanamaz. Veriler tarafından sağlanmaktadır.

Survivor eleme adayı kim oldu? sorusu salı sıkıntısızşamı masuniyet mücadelesi sonrası cevapını buldu. Heyecanına güç kesmeden devam eden Survivor All Yıldız'ın 14 Mayıs tarihli 113. son kısmınde, haftanın yeni hulliyatmları, 2. ayrıcalık oyunu için parkurda uç kırana koşuntı. Güç ve dengenin önemli evetğu Survivor masuniyet oyunda mai ekipman kazanarak kendisini garanti altına aldatmaırken, kırmızı hulliyatmda da en fazla oyu yer bir kişi Survivor eleme potasına gitti.

Ekonomi Nazır Bolat açıkladı: İsrail ile kâr konusunda aldığımız sonucun arkasındayız


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *